Home staging

Jde o soubor metod, které napomáhají estetické přípravě nemovité věci pro její prodej či pronájem. Výsledkem by měla být atraktivně působící nemovitost, která zaujme co nejvíce možných potenciálních zájemců. K dosažení přitažlivého interiéru se využívají zejména pravidla interiérového designu, jako je například ladění barev, osvětlení, dodání či odebrání doplňků apod. Home staging je nejčastěji využíván realitními kancelářemi, ale i soukromými vlastníky či developerskými firmami.

Související články

Vývoj cen bytů v České republice

Téma: Odhad ceny nemovitosti Ceny nemovitostí

Prakticky ve všech regionech ČR dosahovaly ceny bytů v roce 2019 historická maxima. Očekává se, že ceny bytů pro rok 2020 budou spíše stagnovat. Podívejte se na to podrobně s námi v tomto článku.

Přečíst článek

Home staging jako cesta k výhodnému prodeji nemovitosti

Téma: Realitní makléř Prodej nemovitosti

Prodej bytu či domu se může zdát velmi jednoduchý. Nafotíte nemovitost, napíšete o ní pár slov, vyvěsíte na správné portály a čekáte. Co když je ale čekání nekonečné?

Přečíst článek

Jak na prodej nemovitosti?

Téma: Rezervační smlouva na nemovitost Katastr nemovitostí Prodej nemovitosti Výpis z katastru nemovitostí Advokátní úschova List vlastnictví (LV)

Ceny nemovitostí stoupají, hlavně v Praze a okolí. Také už jste přemýšleli, že na té svojí zkusíte vydělat prodejem? Pokud ano, nebo se o tuto problematiku zajímáte z jiného důvodu, pak čtěte dále. Tento článek je určený přesně pro vás.

Přečíst článek