Prodej bytu v Liberci

Chcete prodat svůj byt v Liberci? Vybíráme pro vás z 495 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat byt v Liberci a proč právě s námi?

Realitní trh v Liberci bojuje s neschváleným územním plánem, který velmi zásadním způsobem limituje novou výstavbu. Nedostatečná výstavba tlačí ceny nemovitostí nahoru, a proto je pro prodej bytu v Liberci velmi vhodná doba.

Liberec je se svými 100 tisíci obyvateli páté největší město v České republice. Společně s Jabloncem nad Nisou navíc vytváří jednu velkou aglomeraci. Zdejší realitní trh je tedy hodně dynamický a z důvodu pomalé výstavby poptávka výrazně převyšuje nabídku.

V srpnu 2019 se průměrný byt v Liberci s výměrou 60 m2 prodával za 2,100,000 korun.

Mezi nejžádanější lokality patří Ruprechtice, Lidové sady, ulice Kunratická a novostavby ve středu města. V dnešní době můžete velmi jednoduše a rychle prodat byt přímo v Liberci, ale i v satelitních lokalitách, kam se zdejší obyvatelé kvůli nedostatku nemovitostí přesouvají.

Jestli zvažujete prodej bytu v Liberci, právě teď je ta nejvhodnější doba. Očekávané schválení územního plánu totiž spustí masovou výstavbu, která ceny nemovitostí sníží.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Liberci.

Chci pomoci s prodejem