Partneři

Spolupracujeme jen s jedničkami na trhu, a to ve všech oblastech.

iKatastr

www.ikatastr.cz

iKatastr je projekt na rychlé získání prvotních informací o parcele/budově jednoduchým kliknutím do mapy. Poskytuje také mapy záplav a věcných břemen a další užitečné informace. Webová adresa slouží zároveň jako permanentní odkaz na zvolený objekt z katastru nemovitostí.

Více

Zaloto

www.zaloto.cz

Finanční poradenství nemá na českém trhu nejlepší pověst. Stává se, že jeden poradce řeší vše od hypotéky až po pojištění auta. Je možné, aby dokonale rozuměl každému produktu? Nechte si od Zalota doporučit odborníka právě na to, co potřebujete. V místě, kde žijete.

Více

Valuo

www.valuo.cz

Valuo mění realitní trh tím, že dává lidem kvalitní informace pro jejich důležitá rozhodnutí. Jeho nástroj na výpočet cen nemovitostí využívají stovky odhadců, realitních makléřů a hypotečních specialistů z celé České republiky.

Více

Daktela

www.daktela.com

Daktela kontaktní centrum je cloudové řešení callcentra s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů "OmniChannel" v jedné webové aplikaci - telefon, email s helpdeskem, webový chat, SMS a sociální sítě.

Více

eHUB

ehub.cz

eHUB je lokální affiliate síť postavená na vlastní platformě s důrazem na datovou analytiku. Svým klientům pomáhá affiliate programy nejen rozvíjet, ale také optimalizovat v kontextu jejich celkové marketingové strategie.

Více