Prodej domu v Českých Budějovicích

Chcete prodat svůj dům v Českých Budějovicích? Vybíráme pro vás z 436 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej domu

Proč prodat dům v Českých Budějovicích a proč právě s námi?

Předpokládá se, že ceny domů v Českých Budějovicích již dosáhly svého maxima. Průměrný roční nárůst o 15 procent je již neudržitelný a mnozí prodejci musí jít s cenou dolů. Proto s plánovaným prodejem neváhejte.

Mezi nejžádanější lokality pro rodinné domy v Českých Budějovicích patří zejména Pražské předměstí. Tato část láká docházkovou vzdáleností do centra, blízkostí přírody a cyklostezky, i veškerou občanskou vybaveností.

Stejné výhody nabízí i další oblíbené čtvrti – Rožnov či Havlíčkova kolonie. Obzvláště pak Havlíčkova kolonie poskytuje velice klidné bydlení s dostatkem zeleně, navíc obklopené nejhezčími vilami v Českých Budějovicích.

Velmi žádané jsou i rodinné domy a stavební parcely v okolí města s dobrou dopravní dostupností, například Litvínovice, Staré a Nové Hodějovice, Borek, Rudolfov, Vidov, Roudné, ad.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Českých Budějovicích.

Chci pomoci s prodejem