Prodej domu v Karlových Varech

Chcete prodat svůj dům v Karlových Varech? Vybíráme pro vás z 490 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem domu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat dům v Karlových Varech a proč právě s námi?

Toto malebné lázeňské městečko je vyhledávané pro své léčivé prameny a klidné prostředí. Zdejší nemovitosti často kupuje movitá zahraniční klientela. Vysoká úroveň lázeňských služeb a s tím spojený turismus dělá z Karlových Varů město, které rozhodně nebude stagnovat.

Přestože Karlovy Vary svými možnostmi podnikání v oblasti turismu a lázeňství lákají množství nových rezidentů i zahraničních kupců, je zde kritický nedostatek novostaveb a kvalitního bydlení. Prodat nemovitost s velkým ziskem proto není problém.

Pro stavbu či koupi rodinného domu jsou vyhledávané klidné okrajové části města. Mimořádně oblíbená je čtvrť Stará Role.

Zdejší růst cen nemovitostí je ale s ohledem na odliv zejména ruskojazyčné klientely poměrně pomalý, pouze kolem 5 procent ročně. Jestli zvažujete prodej domu v Karlových Varech, právě teď je ta nejlepší příležitost. Není totiž vyloučeno, že právě zdejší domy se začnou zlevňovat.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej domu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Karlových Varech.

Chci pomoci s prodejem