Prodej bytu v Olomouci

Chcete prodat svůj byt v Olomouci? Vybíráme pro vás z 560 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat byt v Olomouci a proč právě s námi?

Nemovitosti v Olomouci jsou po Praze a Brně třetí nejdražší v České republice. Zdejší nabídka realit nedokáže pokrýt poptávku, což je pro prodejce velmi výhodná situace. Olomouc je studentské město, a proto je zde i velmi vysoká poptávka po bytech k pronájmu.

Byt s výměrou 60 m2 můžete v Olomouci v roce 2019 prodat za 3 miliony korun. To je s ohledem na zdejší průměrný plat opravdu vysoká cena a mnoho kupců již na vlastní bydlení jednoduše nedosáhne.

V Olomouci je i nedostatek novostaveb, které navíc developeři s vidinou rychlého výdělku mnohdy staví nekvalitně. Situace na realitním trhu v Olomouci už začíná být neúnosná, růst cen nemovitostí zpomaluje a lze očekávat i jejich mírný pokles.

Levnější byty lze najít zejména v méně oblíbených, průmyslovějších lokalitách na východním kraji města (Nový Svět, Hodolany a Bělidla).

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Olomouci.

Chci pomoci s prodejem