Prodej bytu v Jihlavě

Chcete prodat svůj byt v Jihlavě? Vybíráme pro vás z 225 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů .

Proč prodat byt v Jihlavě a proč právě s námi?

Jihlava je krajské město ležící na česko-moravské hranici, díky čemuž láká rezidenty zejména svojí výhodnou dostupností z Prahy i z Brna. Nachází se zde i jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina, a proto se Jihlava stává přirozeným cílem mladých z celého okolí.

Většina rezidentů v Jihlavě upřednostňuje klid maloměsta v kombinaci s veškerou občanskou vybaveností a za prací neváhá dojíždět do Prahy či Brna. I to je jeden z důvodů, proč jsou zde nejžádanější klidné čtvrti, obzvláště pak ty u nemocnic. Rušné ulice historického centra naopak kupce příliš nelákají.

V širším historickém centru už je poptávka vyšší, například zájem o byty v ulicích Seifertova, Fibichova, Bezručova či na třídě Legionářů je vysoká. Lidé také hodně stojí o bydlení za City Parkem směrem dál od centra. Třeba v klidných ulicích Mošnova, Polní nebo Nad Plovárnou. Odtud je to do přírody jen pár kroků. Příjemné prostředí nabízí i paneláky na Skalce. Velikou výhodou prodávané nemovitosti je snadný příjezd na dálnici D1.

Průměrná cena bytu v Jihlavě s výměrou 60 m2 činila v srpnu 2019 2,200,000 korun, což je ve srovnání se srpnem 2018 nárůst o 13 procent. Hodnota nemovitostí v Jihlavě je teď tedy poměrně vysoká.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Jihlavě.

Chci pomoci s prodejem