Prodej bytu v Praze

Chcete prodat svůj byt v Praze? Vybíráme pro vás z 4404 realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou v Praze a blízkém okolí.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat byt v Praze a proč právě s námi?

Realitní trh v Praze je jeden z nejdynamičtějších v Evropě. Počet obyvatel prudce roste. Lidé se sem stěhují za prací ze všech koutů republiky i ze zahraničí. Praha také láká velké množství investorů, kteří kupují reality pro další pronájem či přeprodej.

Poptávka tak vysoce převyšuje nabídku, což drží ceny na historických maximech. Jestli plánujete prodat byt v Praze, teď je ta správná chvíle. Zvyšující se tlak na magistrát zřejmě povede k rychlejší výstavbě a k regulaci krátkodobých pronájmů, a možný pokles cen bytů v Praze je tak v dohlednu.

Průměrná cena 1 m2sup> bytu v Praze činí v červenci 2019 neuvěřitelných 92,000 Kč, přičemž v těch nejlukrativnějších lokalitách v centru Prahy ceny atakují hranici 160,000 Kč za metr čtvereční.

Typicky nejžádanější jsou lokality v širším centru Prahy a v blízkém okolí stanic metra. Mladé láká především kulturní a společenské vyžití v městských částech jako Vršovice, Holešovice, Letná, Karlín, Žižkov či Vinohrady. Rodiny vyhledávají často sídliště s dobrou občanskou vybaveností a dostupností, například Prosek, Barrandov, Černý Most či Jižní Město. Nicméně stávající situace realitního trhu vám umožní jednoduše a rychle prodat i byt s horší dopravní dostupností.

Ať už prodáváte byt v historickém centru anebo v paneláku na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Praze.

Chci pomoci s prodejem