Prodej bytu v Praze

Chcete prodat svůj byt v Praze? Vybíráme pro vás z 4404 realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou v Praze a blízkém okolí.

Prodej bytu

Proč prodat byt v Praze a proč právě s námi?

Realitní trh v Praze je jeden z nejdynamičtějších v Evropě. Počet obyvatel prudce roste. Lidé se sem stěhují za prací ze všech koutů republiky i ze zahraničí. Praha také láká velké množství investorů, kteří kupují reality pro další pronájem či přeprodej.

Poptávka tak vysoce převyšuje nabídku, což drží ceny na historických maximech. Jestli plánujete prodat byt v Praze, teď je ta správná chvíle. Zvyšující se tlak na magistrát zřejmě povede k rychlejší výstavbě a k regulaci krátkodobých pronájmů, a možný pokles cen bytů v Praze je tak v dohlednu.

Průměrná cena 1 m2sup> bytu v Praze činí v červenci 2019 neuvěřitelných 92,000 Kč, přičemž v těch nejlukrativnějších lokalitách v centru Prahy ceny atakují hranici 160,000 Kč za metr čtvereční.

Typicky nejžádanější jsou lokality v širším centru Prahy a v blízkém okolí stanic metra. Mladé láká především kulturní a společenské vyžití v městských částech jako Vršovice, Holešovice, Letná, Karlín, Žižkov či Vinohrady. Rodiny vyhledávají často sídliště s dobrou občanskou vybaveností a dostupností, například Prosek, Barrandov, Černý Most či Jižní Město. Nicméně stávající situace realitního trhu vám umožní jednoduše a rychle prodat i byt s horší dopravní dostupností.

Ať už prodáváte byt v historickém centru anebo v paneláku na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Praze.

Chci pomoci s prodejem