Prodej domu v Zlíně

Chcete prodat svůj dům ve Zlíně? Vybíráme pro vás z 434 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem domu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat dům v Zlíně a proč právě s námi?

Zlín zaznamenává v posledních letech nejrychlejší růst cen realit v celé České republice – neuvěřitelných 28 procent ročně. Důvodem je nedostatek nemovitostí a pomalá výstavba.

Ceny nemovitostí ve Zlíně zřejmě již dosáhly svého maxima. Přísnější podmínky pro schvalování hypoték navíc zlínský realitní trh velice zbrzdily. Většina lidí si jednoduše tak drahé bydlení nemůže dovolit a čeká s koupí na snižování cen.

Po skokovém růstu lze tedy očekávat i skokový pokles cen nemovitostí. Jestli zvažujete prodej domu ve Zlíně, není vhodné čekat – vyšší hodnotu zřejmě již mít nebude.

O rodinné domy je vysoký zájem zejména v okolí Zlína. Zdejší obyvatelé preferují klidné bydlení na venkově s vlastní zahradou a za prací dojíždí. Jakákoli vesnice v okolí Zlína je proto pro bydlení v rodinném domě velmi žádaná. Rodinných domů je navíc přímo ve Zlíně v nabídce minimum, a proto o poptávku není nouze.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej domu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Zlíně.

Chci pomoci s prodejem