Prodej domu v Brně

Chcete prodat svůj dům v Brně? Vybíráme pro vás z 1474 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem domu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat dům v Brně a proč právě s námi?

Realitní trh v Brně roste každým rokem. Lidé se sem stěhují nejen za prací, ale i za studiem a mnoho mladých se zde po ukončení školy usadí trvale. Mladé rodiny často vyhledávají k bydlení rodinné domy.

Nejluxusnější domy jsou samozřejmě v centru Brna a okolí (například Královo Pole či Stránice). V Brně ale nehraje dostupnost do centra tak významnou roli, a proto zejména mladé rodiny vyhledávají i okrajové části s množstvím zeleně a dobrou občanskou vybaveností. Mezi ty nejoblíbenější patří dle realitních kanceláří Řečkovice, Útěchov, Obřany, Maloměřice, Komín, Bystrc, Líšeň, Žabovřesky či Jundrov.

Rodinné domy lidé často poptávají i na samém okraji Brna, a to zejména na severu (například v Soběšicích) a v dalších obcích blízko Moravského krasu.

Ať už prodáváte dům v centru Brna anebo na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej domu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Brně.

Chci pomoci s prodejem