Prodej bytu v Ostravě

Chcete prodat svůj byt v Ostravě? Vybíráme pro vás z 734 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat byt v Ostravě a proč právě s námi?

Ceny realit v Ostravě rostou naprosto překotným tempem přes 16 % ročně. Ostrava se začíná vypořádávat se svojí drsnou havířskou minulostí a na pozadí industriálních památek buduje moderní a progresivní metropoli. Dnes žije čilým kulturním i studentským životem a láká tak i mladé.

I když růst cen bytů v Ostravě je jeden z nejrychlejších v České republice, stále je tato metropole severní Moravy jedním z nejlevnějších krajských měst. Ovšem vydařené snahy o přetvoření industriálního dědictví v kulturní a kreativní centrum republiky předpovídají Ostravě atraktivní buducnost.

Nové centrum Ostravy se buduje v Dolní oblasti Vítkovic, a právě Vítkovice a sousední čtvrť Karolina přitahují nejvíce mladých novousedlíků. Nejžádanější jsou tradičně nemovitosti v centru Moravské Ostravy, zejména pak kolem Komenského sadů či v částech jako Františkov. Mnoho kupců preferuje novostavby v Porubě či v přilehlém Martinově a Pustkovci. Na jihu Ostravy jsou pak oblíbené části Zábřeh, Bělský les, Mariánské Hory či Výškovice.

V srpnu 2019 se byt s výměrou 60 m2 prodával v Ostravě průměrně za 1,5 milionu korun. Poměrně levné bydlení v kombinaci s obrovským potenciálem rozvoje Ostravy láká především mladé rodiny. O tom svědčí i množství developerských projektů, které nabízí nízkonákladové bydlení i trendové lofty pro bohaté.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Ostravě.

Chci pomoci s prodejem