Prodej bytu v Zlíně

Chcete prodat svůj byt ve Zlíně? Vybíráme pro vás z 434 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem bytu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat byt v Zlíně a proč právě s námi?

Zlín zaznamenává v posledních letech nejrychlejší růst cen nemovitostí v celé České republice – neuvěřitelných 28 procent ročně. Důvodem je nedostatek bytů a pomalá výstavba.

Ceny nemovitostí ve Zlíně zřejmě již dosáhly svého maxima. Za průměrný byt s výměrou 60 m2 prodávající žádali v srpnu 2019 2,600,000 korun, což je v poměru ke zdejším příjmům téměř neúnosné.

Přísnější podmínky pro schvalování hypoték navíc zlínský realitní trh velice zbrzdily. Většina lidí si jednoduše tak drahé bydlení nemůže dovolit a čeká s koupí na snižování cen.

Po skokovém růstu lze tedy očekávat i skokový pokles cen nemovitostí. Jestli zvažujete prodej bytu ve Zlíně, není vhodné čekat – vyšší hodnotu zřejmě již mít nebude. Nejžádanější lokality jsou v okolí centra města, dále pak zástavba na Benešově nábřeží, ale i čtvrť Obeciny.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej bytu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej bytu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj byt v Zlíně.

Chci pomoci s prodejem