Prodej domu v Plzni

Chcete prodat svůj dům v Plzni? Vybíráme pro vás z 693 místních realitních makléřů
a doporučíme vám 3 s nejlepší nabídkou.

Zanechte nám na sebe kontakt
a s prodejem domu vám rádi pomůžeme

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Proč prodat dům v Plzni a proč právě s námi?

Čtvrté největší město v České republice je světově proslulé zejména pivovarnictvím, které navíc podporuje i zdejší turismus. Čilé, prosperující a moderní město láká novousedlíky i bohatým kulturní životem a univerzitou.

Není proto divu, že zdejší ceny nemovitostí jsou poměrně vysoké. Ale pozor, růst zpomaluje, a nelze vyloučit i blížící se pokles cen nemovitostí. Proto byste neměli s prodejem své nemovitosti v Plzni váhat. Je možné, že v brzké době ztratí na hodnotě.

V současnosti je bydlení v rodinných domech v Plzni a okolí velice žádané. Důvod je jednoduchý - cena za středně velký byt v paneláku je již srovnatelná s cenou rodinného domu kousek za Plzní, což je pro mnohé kupce daleko atraktivnější bydlení.

Rodinný dům proto velmi jednoduše a rychle prodáte i v přilehlých oblastech s dobrou dostupností do Plzně. Oblíbené jsou zejména obce na jihovýchodě, například Starý Plzenec, Zruč-Senec, Černice, Bručná či Koterov. Přímo v Plzni jsou nejatraktivnější části Slovany, Bory a Doubravka.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplníte krátký formulář

2

My oslovíme ty nejlepší realitní makléře

3

Zašleme vám 3 nejlepší nabídky na prodej domu

4

Sami si vyberete nabídku, která vás oslovila

Až poté předáme váš kontakt realitní makléři. Jsme diskrétní a féroví – námi zaslané nabídky jsou pro vás nezávazné a vámi poskytnuté informace jsou u nás v bezpečí.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Plzni.

Chci pomoci s prodejem