Prodej domu v Jihlavě

Chcete prodat svůj dům v Jihlavě? Vybíráme pro vás z 225 místních realitních makléřů
a doporučíme jen ty prověřené, opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou.

Prodej domu

Proč prodat dům v Jihlavě a proč právě s námi?

Jihlava je krajské město ležící na česko-moravské hranici, díky čemuž láká rezidenty zejména svojí výhodnou dostupností z Prahy i z Brna. Nachází se zde i jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina, a proto se Jihlava stává přirozeným cílem mladých z celého okolí.

Většina rezidentů v Jihlavě upřednostňuje klid maloměsta v kombinaci s veškerou občanskou vybaveností a za prací neváhá dojíždět do Prahy či Brna. I to je jeden z důvodů, proč jsou zde nejžádanější klidné vilové čtvrti, obzvláště pak ty u nemocnice a v blízkosti obchvatu Jihlavy. Jde zejména o ulice Ve Vilách, Kaštanová či Sluneční.

Mimořádně oblíbené jsou v Jihlavě řadové domy, například u rybníka Borovinka, kde vzniká i nová zástavba.

Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Jak funguje prodej domu u nás?

1

Vyplňte krátký online formulář o nemovitosti, kterou prodáváte. Následně vám zavoláme, abychom si ověřili údaje a zjistili vaše požadavky.

2

Na základě vašich preferencí, dat z trhureferencí zákazníků pro vás vybereme jednoho z nejlepších makléřů z velkých i menších realitek v dané lokalitě.

3

Do 24 hodin vám zašleme nabídku vybraného makléře na prodej vaší nemovitosti, včetně reálných recenzí klientů a dat, která potvrzují jeho kvalitu.

4

Již individuálně se s makléřem domluvíte na dalších krocích vedoucích k rychlémubezstarostnému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu.

Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje domu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Prodejte svou nemovitost výhodněji než ostatní

Zjistěte, za kolik můžete s dobrým makléřem prodat svůj dům v Jihlavě.

Chci pomoci s prodejem