V případě dotazů volejte
721 043 849

Makléřský trh v České republice bychom s trochou nadsázky mohli přirovnat k džungli. Lidé se v něm moc nevyznají. Jeho znakem je netransparentnost a to v kvalitě, rozsahu i ceně služby. Věděli jste, že je tady až 10 krát více makléřů na 1 obyvatele, než například v Německu? Ano, je tady až moc rádoby makléřů, kteří si účtují nesmyslně vysoké provize za nekvalitní služby. Člověk tak musí mít spíše štěstí, aby narazil na schopného a solidního.

Proto jsme se rozhodli založit službu FÉRmakléři.cz. Už nemusíte psát desítky emailů a porovnávat makléře od makléře. To už jsme udělali za Vás. Ze všech makléřských nabídek pro Vás vybíráme pouze 3 nejlepší. Ušetříte tak čas, spoustu starostí a hlavně peněz.

Jan Boruta

Projektové řízení a obchod

Tvůrce služby FÉRmakléři.cz, který se rozhodl, že zamete s nepoctivými makléři. Když pro Vás nehledá ty nejlepší realitní služby, rád si zabrnká na kytaru, začte do zajímavé knihy nebo se vydá do Beskyd pokořit jeho oblíbenou Lysou horu.

Adam Žitník

Frontend development

Adam je frontendovým vývojářem a studentem, který má rád nové výzvy. Ve svém volném čase hraje rád fotbal, přečte si knihu a nebo si jde jen tak posedět s přáteli do čajovny.

Denisa Borutová

Klientská podpora

Pokud máte zájem o prodej nemovitosti a srovnání již ověřených makléřů, Denisa Vám bude v případě vašich dotazů ráda k dispozici. Rovněž s Vámi doladí detaily potřebné pro obdržení kvalitních nabídek.

Chceš se k nám přidat?

Napiš nám s čím bys nám mohl pomoci a něco o sobě na

info@fermakleri.cz