Realitní kancelář

Realitní kancelář

Realitní kancelář je obchodní firma sdružující realitní makléře, která se primárně zabývá zprostředkováním obchodů s nemovitostmi, především jejich prodejem a pronájmem, v minimální míře pak i koupí. Mnohé realitní kanceláře však nabízejí svým klientům mnohem širší spektrum služeb, jako je například sjednání půjčky či hypotéky, ocenění i odkoupení nemovitosti nebo právní služby. Realitní kanceláři jakožto zprostředkovateli obchodu pak náleží provize. Zpravidla jde o procenta z prodeje nemovitosti nebo měsíční nájem.

 

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

Související články

Inzerce nemovitosti: Jak zaujmout v množství nabídek?

Téma: Prodej nemovitosti Realitní makléř

Rozhodli jste se prodat či pronajmout nemovitost, ale tápete, kde a jak ji zájemcům nabídnout? Přinášíme tipy, co budete pro úspěšnou inzerci nemovitosti potřebovat.

Přečíst článek

Realitní makléř – jak se jím stát a čím začít

Téma: Provize realitních kanceláří Realitní makléř

Rádi jednáte s lidmi, umíte zjistit, co vlastně chtějí? Zajímají vás domy, byty, kanceláře? Pak by pro vás mohla být zajímavá práce realitního makléře. Návod, jak s touto profesí začít, naleznete v našem článku, včetně rad profíků z oboru.

Přečíst článek

Jaká je adekvátní provize realitního makléře?

Téma: Realitní makléř Provize realitních kanceláří Home staging

Mnoho lidí se rozhodne pro prodej bez realitky, protože nechtějí investovat do služeb realitního makléře. Kvalitní makléř vám ale naopak nemalou finanční částku ušetří. Pojďme se na nacenění jednotlivých úkonů makléře podívat společně.

Přečíst článek