Prodej bytů bez realitky v Českých Budějovicích

Prodej bytů bez realitky v Českých Budějovicích

Na prodej bytu bez pomoci realitky je potřeba, aby si stávající majitel (resp. prodávající) vyhradil více času a alespoň trochu se zorientoval v prodeji nemovitostí. Není totiž důležité vyřešit pouze stěžejní náležitosti, jako je správná formulace smlouvy o prodeji bytu, stanovení odhadu jeho ceny či samotná inzerce, ale také se zaměřit na kvalitní prezentaci prodávané nemovitosti, tak aby potenciální kupce co nejvíce zaujala. Toho lze dosáhnout například vylepšením interiéru bytu (nejlépe pomocí triků tzv.  home stagingu), profesionální fotodokumentací nebo nevšedně vedenými prohlídkami.

V Českých Budějovicích se vzhledem k dosažení maxima cen z prodeje bytů (cena za byt o velikost cca 60 m2 se pohybuje okolo 2,3 mil. Kč) a průměrnému ročnímu nárůstu cen nemovitostí až o 15 % vyplatí s prodejem neotálet. Mezi nejatraktivnější lokality se zde řadí Pražské předměstí, Rožnov a Havlíčkova kolonie, jejichž předností je dobrá dostupnost do centra, blízkost přírody i veškerá občanská vybavenost. K často vyhledávaným však patří i zástavby na okraji města (např. Stromovka, Dlouhá louka aj.).

Více informací o úspěšném prodeji nemovitostí bez realitky najdete zde.

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

Publikováno: 7.3.2021

Poslední aktualizace: 14.3.2021

Téma: Ceny nemovitostí Home staging Prodej nemovitosti

Související články

Postup při prodeji nemovitosti zatížené hypotékou

Téma: Prodej nemovitosti Hypoteční úvěr FAQ

Prodávat nemovitost zatíženou hypotékou není v dnešní době už nic zvláštního. Je však důležité si uvědomit několik věcí a podle toho při prodeji i postupovat. Jaké to jsou?

Přečíst článek

Koupě či prodej nemovitosti bez realitky? Jde to! Ale je to složitější.

Téma: Prodej nemovitosti

Prodej, nebo naopak koupě nemovitosti bez pomocí realitní kanceláře není v dnešní době ničím neobvyklým, avšak v obou případech je nutné být vždy obezřetný, dobře informovaný a na vše připravený. Rovněž se vyplácí vyhnout se zbytečně ukvapeným rozhodnutím

Přečíst článek

Prodej domu bez realitky v Českých Budějovicích

Téma: Prodej nemovitosti Home staging

Jak prodat dům v Českých Budějovicích bez realitky? Přinášíme návod.

Přečíst článek

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích