Jakého makléře vybrat?

Jakého makléře vybrat?

Jak se zorientovat v makléřské „džungli“.

Řešíte prodej bytu? O jeho prodej se bude jistě ucházet spousta realitních kanceláří nebo makléřů. Ze zkušenosti už však víme, že byť se jejich kvality i rozsah služeb mnohdy diametrálně liší, nebojí se nekvalitní makléři říct si o stejnou výši provize jako ti kvalitní. Anebo úplně naopak: mnohdy volí neprofesionální makléři cestu podbízení s nižší provizí a samotnému prodeji přitom zdaleka nevěnují tolik péče a energie, kterou si prodej bytu zasluhuje. Ve výsledku pak majitel získává v čisté sumě méně peněz, než které by obdržel s makléřem, který zná svou cenu a svou práci odvádí pořádně.

V této „džungli“ makléřských služeb vám proto rádi pomůžeme s naší službou FÉRmakléři.cz. Stačí nám poslat pouze krátké info o vaší nemovitosti a my pro vás ověřené makléře oslovíme. Někteří jsou z větších realitních kanceláří, někteří z menších. Se všemi ale spolupracujeme a máme na ně dobré reference. Na email pak obdržíte až 3 nabídky makléřů pro vaše rychlé posouzení. Je na vás, zda se makléře rozhodnete kontaktovat, či nikoli. Jelikož je však zprostředkování prodeje vždy o vzájemné domluvě a každý případ je určitým způsobem specifický, určitě vždy doporučujeme preferovanému makléři nezávazně zavolat a blíže se pobavit o tom, co pro vás může udělat. Přes telefon budete mít alespoň možnost zjistit, jak na vás makléř působí i po té lidské stránce. Protože i osobní sympatie hrají roli v tom, zdali budete s prodejem bytu skutečně spokojení.

Publikováno: 15.8.2017

Poslední aktualizace: 3.12.2019

Téma: Prodej nemovitosti Provize realitních kanceláří Realitní makléř

Související články

Jak ovlivňuje koronavirus trh s nemovitostmi?

Téma: Ceny nemovitostí Realitní makléř Prodej nemovitosti Hypoteční úvěr

Nouzový stav a šíření nového typu koronaviru v České republice má a bude mít dopad na trh s nemovitostmi. Jak koronavirová epidemie ovlivňuje trh s nemovitostmi a jaké jsou výhledy do budoucna? To vše se dozvíte v článku od Jana Boruty, zakladatele společ

Přečíst článek

Výkup nemovitostí: Rychlý prodej plný nástrah

Téma: Prodej nemovitosti Prodej nemovitostí v exekuci Realitní makléř

Existuje množství situací, kdy potřebujete prodat nemovitost hlavně rychle. Prodej nemovitosti s makléřem trvá několik měsíců, bez makléře klidně i přes rok. Řešením může být výkup nemovitosti "za hotové". Přečtěte si o něm v našem článku.

Přečíst článek

Potřebujete se poradit?

Vyplňte své kontaktní údaje, naši zkušení odborníci vám rádi pomůžou.

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů .

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích