Jakého makléře vybrat?

Jakého makléře vybrat?

Jak se zorientovat v makléřské „džungli“.

Řešíte prodej bytu? O jeho prodej se bude jistě ucházet spousta realitních kanceláří nebo makléřů. Ze zkušenosti už však víme, že byť se jejich kvality i rozsah služeb mnohdy diametrálně liší, nebojí se nekvalitní makléři říct si o stejnou výši provize jako ti kvalitní. Anebo úplně naopak: mnohdy volí neprofesionální makléři cestu podbízení s nižší provizí a samotnému prodeji přitom zdaleka nevěnují tolik péče a energie, kterou si prodej bytu zasluhuje. Ve výsledku pak majitel získává v čisté sumě méně peněz, než které by obdržel s makléřem, který zná svou cenu a svou práci odvádí pořádně.

V této „džungli“ makléřských služeb vám proto rádi pomůžeme s naší službou FÉRmakléři.cz. Stačí nám poslat pouze krátké info o vaší nemovitosti a my pro vás ověřené makléře oslovíme. Někteří jsou z větších realitních kanceláří, někteří z menších. Se všemi ale spolupracujeme a máme na ně dobré reference. Na email pak obdržíte až 3 nabídky makléřů pro vaše rychlé posouzení. Je na vás, zda se makléře rozhodnete kontaktovat, či nikoli. Jelikož je však zprostředkování prodeje vždy o vzájemné domluvě a každý případ je určitým způsobem specifický, určitě vždy doporučujeme preferovanému makléři nezávazně zavolat a blíže se pobavit o tom, co pro vás může udělat. Přes telefon budete mít alespoň možnost zjistit, jak na vás makléř působí i po té lidské stránce. Protože i osobní sympatie hrají roli v tom, zdali budete s prodejem bytu skutečně spokojení.

Publikováno: 15.8.2017

Poslední aktualizace: 3.12.2019

Téma: Prodej nemovitosti Provize realitních kanceláří Realitní makléř

Související články

Jak na prodej nemovitosti?

Téma: Home staging Rezervační smlouva na nemovitost Katastr nemovitostí Prodej nemovitosti Výpis z katastru nemovitostí Advokátní úschova List vlastnictví (LV)

Ceny nemovitostí stoupají, hlavně v Praze a okolí. Také už jste přemýšleli, že na té svojí zkusíte vydělat prodejem? Pokud ano, nebo se o tuto problematiku zajímáte z jiného důvodu, pak čtěte dále. Tento článek je určený přesně pro vás.

Přečíst článek

Home staging jako cesta k výhodnému prodeji nemovitosti

Téma: Realitní makléř Prodej nemovitosti Home staging

Prodej bytu či domu se může zdát velmi jednoduchý. Nafotíte nemovitost, napíšete o ní pár slov, vyvěsíte na správné portály a čekáte. Co když je ale čekání nekonečné?

Přečíst článek

Potřebujete se poradit?

Vyplňte své kontaktní údaje, naši zkušení odborníci vám rádi pomůžou.

Odesláním formuláře souhlasím s smluvnímí podmínkami a se zpracováním osobních údajů .

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích