Jakého makléře vybrat?

Jakého makléře vybrat?

Jak se zorientovat v makléřské „džungli“.

Řešíte prodej bytu? O jeho prodej se bude jistě ucházet spousta realitních kanceláří nebo makléřů. Ze zkušenosti už však víme, že byť se jejich kvality i rozsah služeb mnohdy diametrálně liší, nebojí se nekvalitní makléři říct si o stejnou výši provize jako ti kvalitní. Anebo úplně naopak: mnohdy volí neprofesionální makléři cestu podbízení s nižší provizí a samotnému prodeji přitom zdaleka nevěnují tolik péče a energie, kterou si prodej bytu zasluhuje. Ve výsledku pak majitel získává v čisté sumě méně peněz, než které by obdržel s makléřem, který zná svou cenu a svou práci odvádí pořádně.

V této „džungli“ makléřských služeb vám proto rádi pomůžeme s naší službou FérMakléři.cz. Stačí nám poslat pouze stručné informace o vaší nemovitosti, formou vyplněného formuláře u nás na webu www.fermakleri.cz, a my vám doporučíme toho nejlepšího makléře v dané lokalitě. Vybíráme ze všech realitních makléřů z celé České republiky, z velkých i maklých realitních kanceláří. Specialista musí splňovat přísná kritéria, abychom s ním spolupráci navázali.  Součástí těchto kritérií jsou především námi ověřené reference předešlých klientů.

Na email potom obdržíte konkrétní nabídku makléře na prodej vaší nemovitosti. Následně se s ním spojíte a domluvíte se na dalším procesu, který povede k rychlému a pro vás komfortnímu prodeji vaší nemovitosti. 

Prodáváte nemovitost?

Nechte si od nás doporučit osvědčeného makléře, opravdového specialitu
v oboru, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě.

Vybíráme z 11 737 realitních makléřů z celé ČR  . Doporučíme vám pouze ty kvalitní, s nejlepší nabídkou v dané lokalitě. Finální volba je čistě na vás. Naše srovnání je nezávazné a zdarma.

Publikováno: 15.8.2017

Poslední aktualizace: 28.5.2020

Téma: Prodej nemovitosti Provize realitních kanceláří Realitní makléř

Související články

Návyky makléřů se mění, byty jsou ale stále bezpečnou investicí.

Téma: Provize realitních kanceláří Realitní makléř Prodej nemovitosti Realitní kancelář

Lidé vnímají nemovitosti stále jako poměrně bezpečné investice v „nebezpečných časech“. Epidemie koronaviru ale působí na práci realitních makléřů. Jak se jejich práce změnila? Na to jsme se zeptali TOP makléřů z ČR...

Přečíst článek

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích