Antonín Tvrdoň

5
(1)
5 let v oboru
5
1 hodnocení

Realizovaných prodejů: 2

Realizovaných pronájmů: 1

O makléři

Čas je neúprosný. Říká se, že měří všem stejně, ale já mám pocit, že nějak zrychluje. V loni v létě jsem přemýšlel, jak dál naložit se svým profesním životem. A zase to zafungovalo! Kdo hledá, najde. Nikdy mě nenapadlo, že zakotvím v realitách, a už vůbec ne, že tuto práci budu mít rád. Byla to velká náhoda, slovo dalo slovo a během tří dnů jsem zase stál na startovací čáře.
A pak už to běželo jako voda v potoce. Spousta nových informací, podnětů, potřeb se vzdělávat. První náběr nemovitosti, první prodej a pronájem. A také velmi zajímavé setkání s kolegy v zámoří, kde jsem našel mnoho inspirace. Zní to celkem jednoduše, ale byla to velká výzva. Ani ne tak učit se nové věci, ale začít pracovat s reklamou, komunikací na sociálních sítích, vystoupit ze své bubliny, najít novou rovnováhu a říct si, co je dobré pro mou novou práci a zároveň si stanovit, kde začíná komfortní zóna, kterou si nechci nechat narušit…
A tak vznikla tato má webová stránka, FB stránka, naučil jsem se na sebe dívat na plakátu… A stále se s pokorou učím nové profesi – číst v územním plánu, dělit pozemky, řešit právní vady nemovitostí. Velkým vyznamenáním pro mě v začátcích bylo (a stále je), když se na mě obrátil některý ze služebně starších kolegů a požádal mě o radu. Většinou se to týkalo obchodních dovedností, neboť v tom jsem měl letitou průpravu.
A po roce, letos v létě, přišla další výzva. Dostal jsem nabídku stát se spolumajitelem franšízy a ředitelem kanceláře REMAX City. Osobně to beru jako velký závazek – nastavit standardy práce celé kanceláře, budovat značku, která bude synonymem spolehlivosti a zodpovědného přístupu ke klientům, najít další nové kolegy. A naplno pracovat pro své klienty, ať prodávající, tak kupující.
Ale věřím, že to bude fungovat. Jsme dobrá parta. Máme zázemí známé značky. Jsme trochu idealisté, na prvním místě je spokojený klient, hmotné statky přichází jako důsledek dobře vykonané práce. A tak s velkou nadějí vzhlížím k dalším létům, plný energie a nápadů…asi mládnu.
Ale teď je čas se zastavit, poděkovat všem klientům za spolupráci v roce, který spěchá ke konci. Poděkovat všem spolupracovníkům, bez kterých by naše prezentace nebyly tak profesionální, spolupracujícím právníkům za skvělou práci. Kolegyni, která vždy hledá optimální řešení v otázce financování. A vůbec všem těm, co navštívili mé webové stránky či FB profil. Bez Vás bych dnes tyto řádky nepsal…

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

5
Ověřeno klientem

1. 4. 2019

Dům, Hovorčovice

Prodáno 8 400 000 Kč

martinak

5
Ověřeno klientem

1. 4. 2019

Dům, Hovorčovice

Prodáno 8 400 000 Kč

Díky panu Tvrdoňovi za náš nový domov. Vždy platilo a bylo bez problémů zrealizováno to, na čem jsme se dohodli: od komunikace s původními majiteli, tvorbě a podepsání smlouvy, vkladu na katastr až po předání nemovitosti.

tomas_kail