Daniel Kotula

5
(17)
11 let v oboru
5
17 hodnocení

Realizovaných prodejů: 84

Realizovaných pronájmů: 69

Reference a prodeje

5

5. 8. 2017

Prodáno

Služeb pana ing.Kotuli využívám již řadu let. Jsem mimořádně spokojený s jeho prací.. Je skoro neuvěřitelné, jaký obrovský přehled o Malé Straně má.. Jeho klijenti jsou ,velice slušní a je s nimi jen veliká spokojenost.. po všech stránkách.Po celou dobu co se mi o nemovizost stará je vše v úžasném pořádku a nájemci jsou velice slušní a velice spořádáni a milují tuto část naší krásné Prahy- Malé Strany\.Vždy sám se stará o plnou obsazenost domu,a i všechny administrativí práce a prostě vše co je potřeba. Naprostá spokojenost se vším co od našeho makléře pochází. moc děkuji a určitě doporučuji.

5

15. 7. 2017

Prodáno

Makléř Daniel Kontula je vyjímečný v tom, že na rozdíl od ostatních makleřů se věnuje prodeji nemovitosti individuálně. A tudíž pečlivě zváží potřebné kroky k jejímu prodeji a zvolí tu nejvhodnější strategii. Daniel Kotula není ten typ makleře, který Vám řekne: "Tak mi pošlete fotky a já to vyvěsím.". Je to naprostý profesionál a to ho odlišuje od 99,9% makléřů. Nejednou jsem o jeho kvalitách mluvil s různymi lidmi.

5

1. 6. 2017

Prodáno

Pana Kotulu jsem poznal v roli kupujícího a jeho profesionalita a přístup k zákazníkovi mě natolik zaujal, že jsem jeho služeb využil i v případě prodeje vlastní nemovitosti.