Michal Hrubý

5
(8)
5 let v oboru
5
8 hodnocení

Realizovaných prodejů: 73

Realizovaných pronájmů: 5

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

Byt, Ostrava - Hrabůvka

Prodáno 9 000 Kč

25. 9. 2019

Na Michala Hrubého jsem dostala doporučení od svého kamaráda, jenž se zabývá rekonstrukcí bytů, když jsem si mu posteskla, že potřebuji pronajmout byt a sama se toho bojím jak čert kříže. Pan Hrubý je dle kamaráda jeden z nejlepších realitních makléřů, co zná. A opravdu - mohu povrdit - nakonec pana Hrubého považuji skoro za osobního přítele, získal si mou důvěru téměř bezmezně. Byt, který půl roku ležel ladem, během dvou týdnů pronajal bezproblémové podnájemnici, vše kolem pronájmu "oběhal", zajistil smlouvu sepsanou právníkem... Peněz za zprostředkování rozhodně nelituji - kdybych byt přes něj pronajala hned zpočátku, dávno by mi vydělával. Spolupráce s ním je naprosto perfektní a rozhodně jej ráda doporučuji dál.

Eva Balatková

Dům

Prodáno 2 340 000 Kč

31. 7. 2019

Podívejte se na videorecenzi od klienta

Spolupráci s panem Hrubým mohu jen doporučit, protože lepšího realitního makléře bych nenašla. Při prodeji domu, kde jiné realitní společnosti selhaly (obtížná lokalita), pan Hrubý uspěl. Na základě zkušeností mohu srovnat přístup makléřů a ten jednoznačně určuje pana Hrubého za nejprofesionálnějšího makléře na trhu. Příprava k prodeji (video, fotky), osobní přístup (ochota, domluva, práce o víkendu a ve svátky), z lidského hlediska (lidskost, vystupování, důvěra) - vše na 100%. Tímto ještě jednou, pane Hrubý, děkuji za spolupráci, ráda jsem Vás poznala. Jana Nováková

Jana Nováková

Byt, Havířov

Prodáno 1 790 000 Kč

31. 7. 2019

Pan Hrubý je opravdu makléř na svém místě . Příklad , že lidi musí práce bavit aby ji dělali perfektně. Kupovali jsme přes něj byt a vše co jsme potřebovali a mysleli si , že musíme vyřídit sami, udělal ochotně za nás . Jsme rádi , že jsme měli při koupi bytu zkušenost právě s ním a určitě pokud někdo potřebujete kvalitní služby makléře , obraťte se tady :) nebudete litovat! Pane Hrubý moc za vše děkujeme.

Kristýna Ondrušová