Michal Hrubý

5
(10)
9 let v oboru
5
10 hodnocení

Realizovaných prodejů: 76

Realizovaných pronájmů: 5

O makléři

Reality dělám jednoduše - lidsky a profesionálně. Nebojím se hledat nové cesty a být jiný, než ostatní. Díky tomu dokážu 80% nemovitostí prodat do 2 měsíců. A za vyšší cenu, než je v dané lokalitě obvyklé.

Prémiové realitní služby jsou u mě standard. Základem úspěchu je pečlivá příprava nemovitosti k prodeji, nadstandardní propagace (špičkové fotografie a poutavá videoprohlídka). S lidmi jsem zvyklý jednat otevřeně a férově.

Jsem přesvědčený o tom, že spolupráce s makléřem se musí vyplatit. Po všech stránkách. Nejlepší zpětnou vazbou jsou pro mě reference zákazníků, o které se nebojím podělit.

Pokud mě chcete poznat blíže, najdete mne tady:
Web: https://www.michalhruby.cz
Facebook: https://www.facebook.com/michalhruby.cz/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJjIAEMNHhc0kAUzw6_60kg

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

Dům, Mokré Lazce

Prodáno 2 690 000 Kč

+7.6 %

(o 190 000 Kč více oproti trhu)

Vypočteno na základě tržní analýzy cen relevantních nemovitostí vyhotovené makléřem v době začátku prodeje nemovitosti.

Podívejte se na videorecenzi od klienta

Předpokládám, že většina lidí bude tuhle i další zdejší recenze považovat za falešné, nebo zaplacené ale co už. Během roku, co jsme s manželkou hledali dům, jsme měli možnost poznat více makléřů. Asi ne překvapivě převažovaly negativní zkušenosti ale našly se i výjimky. Pan Hrubý patřil mezi ty dobré zkušenosti. Přejdu věci, jakože nás do ničeho netlačil, dům dobře odprezentoval a tak dále. To by asi měl být standart dobrého makléře. Vyzdvihnu ale jednu věc. Z jednání i celkového procesu jsem měl pocit, že nebral v potaz jen dobro paní majitelky (své klientky) ale i naše. A proto ho doporučuju i ostatním.

Ladislav Kubín

Byt, Frýdek-Místek 1

Prodáno 1 450 000 Kč

+5.45 %

(o 75 000 Kč více oproti trhu)

Vypočteno na základě tržní analýzy cen relevantních nemovitostí vyhotovené makléřem v době začátku prodeje nemovitosti.

Podívejte se na videorecenzi od klienta

Velice doporučujeme spolupráci s p.Hrubým, který nám dokázal, že i v dnešní době existuje makléř, kterému nejde pouze o zisk, ale jeho hlavní prioritou je spokojenost klienta. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázal dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje, a koupi pozemku. Také musíme ocenit jeho pečlivou přípravu na prodej, prezentace bytu byla opravdu na vysoké úrovni. Jeho přístup byl vždy skvělý, jakýkoliv problém dokázal bravurně vyřešit a tím nám výrazně ulehčil situaci. Pokud v budoucnu budeme potřebovat služby makléře, tak se vždy velice rádi obrátíme s důvěrou na p. Hrubého. Moc děkujeme , Bílkovi

David Bílek

Byt, Ostrava - Hrabůvka

Prodáno 9 000 Kč

25. 9. 2019

Na Michala Hrubého jsem dostala doporučení od svého kamaráda, jenž se zabývá rekonstrukcí bytů, když jsem si mu posteskla, že potřebuji pronajmout byt a sama se toho bojím jak čert kříže. Pan Hrubý je dle kamaráda jeden z nejlepších realitních makléřů, co zná. A opravdu - mohu povrdit - nakonec pana Hrubého považuji skoro za osobního přítele, získal si mou důvěru téměř bezmezně. Byt, který půl roku ležel ladem, během dvou týdnů pronajal bezproblémové podnájemnici, vše kolem pronájmu "oběhal", zajistil smlouvu sepsanou právníkem... Peněz za zprostředkování rozhodně nelituji - kdybych byt přes něj pronajala hned zpočátku, dávno by mi vydělával. Spolupráce s ním je naprosto perfektní a rozhodně jej ráda doporučuji dál.

Eva Balatková