Mgr. Ivo Rábl

5
(15)
11 let v oboru
5
15 hodnocení

Realizovaných prodejů: 53

O makléři

S jistotou mohu říci, že prodej nemovitostí lze skutečně dělat jinak. Více jak 10 let praxe v oboru a řada spokojených klientů mi potvrzuje dobrý pocit, že moje práce má smysl.

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

5
Ověřeno klientem

15. 10. 2019

Dům, Brno - Řečkovice

Prodáno 4 590 000 Kč

Pan Mgr. Ivo Rábl, je člověk na svém místě, mohu jen doporučit. Suchánek

Suchánek

5
Ověřeno klientem

25. 9. 2019

Byt, Brno Královo Pole

Prodáno 2 500 000 Kč

Velmi profesionální přístup,řešení všech možných detailů,což je vždy základ celkového kladného výsledku. V čase v době zaměstnání a funkce u f.ABB jsem se pohyboval v realitním trhu v pronájmu bytů pro naše zahraniční zaměstnance v Brně.Prodávali jsme i osobně nějaké nemovitosti či pozemky přes různé realitní kanceláře(jedna mi ještě dluží paré orig.prodejní smlouvy,že až pojedou kolem. Abych to shrnul.Vaše doporučení realitního makléře byla maximálně na úrovni a moc děkuji.Lepšího profíka a seriozního člověka bych sám asi nedohledal.Vše na 100%. Doporučuji. Moc děkuji za doporučení.

milanek.naplava

5
Ověřeno klientem

14. 6. 2019

Byt, Kobeřice u Brna

Prodáno 2 500 000 Kč

Rád bych poděkoval za profesionální výkon při prodeji bytu z vlastnictví obce, kde se museli složitě koordinovat prodávající a kupující při převodu práv, zaplacení záloh a advokátní úschově. Služby pana Mgr.Rábla můžeme jenom doporučit a to především i pro jeho osobní přístup!

Karel Bauer