Petr Plaček

5
(30)
16 let v oboru
5
30 hodnocení

Realizovaných prodejů: 73

O makléři

Už dvacet let se pohybuji v oblasti profesionálního obchodu. Rozhodně mi v mé práci pomáhá také skutečnost, že jsem vystudoval stavební fakultu na ČVUT v Praze, takže práce s nemovitostmi je mi hodně blízká.

Narodil jsem se v Liberci a musím říct, že se mi tu líbí. Po studiích jsem se zase vrátil domů a založil tady rodinu. Nemovitostmi se zabývám zhruba od roku 2005, ale naplno se práci realitního makléře věnuji od roku 2014. Mezi moje záliby patří četba, psaní sci-fi povídek a shotokan karate.

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

5

29. 2. 2020

Prodáno

Vřele doporučujeme pana Plačka. Velmi profesionální přístup, vše okolo bytu zařídil velice rychle. Prodej uskutečněn do jednoho měsíce. Opravdu odborník na svém místě. Byli jsme velmi spokojeni.

Litošovi

5

8. 1. 2020

Prodáno

Velké poděkování dobrému nejen makléři,ale člověku s dobrými lidskými vlastnostmi. Přístup,trpělivost,ochota,spolehlivost a časová dochvilnost panu Plačkovi náleží. Nic nevnucuje,naopak dobře poradí.Můžeme jen doporučit !

Pavel Popovič

5

24. 11. 2019

Prodáno

Výborná zkušenost s Panem Plačkem. Velice profesionální a seriózní vystupování a příjemný a lidský přístup na straně druhé. = naprostá spokojenost. Prodej bytu v Liberci proběhl bez sebemenších problémů, za což jsem mu vděčný a velice mu tímto ještě jednou děkuji

Jan Zvěřina