Petr Plaček

5
(31)
18 let v oboru
5
31 hodnocení

Realizovaných prodejů: 86

O makléři

Už dvacet let se pohybuji v oblasti profesionálního obchodu. Rozhodně mi v mé práci pomáhá také skutečnost, že jsem vystudoval stavební fakultu na ČVUT v Praze, takže práce s nemovitostmi je mi hodně blízká.

Narodil jsem se v Liberci a musím říct, že se mi tu líbí. Po studiích jsem se zase vrátil domů a založil tady rodinu. Nemovitostmi se zabývám zhruba od roku 2005, ale naplno se práci realitního makléře věnuji od roku 2014. Mezi moje záliby patří četba, psaní sci-fi povídek a shotokan karate.

Certifikáty a ocenění makléře

Reference a prodeje

5
Ověřeno klientem

19. 7. 2021

Prodáno

Dobrý den pane Plaček. Chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat za sebe a za moji sestru, paní Škodovou, za služby , které jste nám poskytl při prodeji naší rodinné nemovitosti. Prodej pro nás nebyl jednoduché rozhodnutí, protože v domě bydlela naše rodina po mnoho generací. Avšak z určitých důvodů, které znáte, jsme se pro něj museli rozhodnout. Měli jsme neuvěřitelné štěstí, že jste nám byl přes portál fermakleri .cz doporučen vy. Oceňujeme váš naprosto profesionální a velmi lidský přístup, který nám hodně pomohl při prodeji naší nemovitosti. Veškerá jednání probíhala vždy ve velmi příjemné atmosféře, díky vaším zkušenostem jste veškeré problémy dokázal podrobně vysvětlit a navrhnou optimální řešení. Přestože se jednalo o poměrně složitější případ, který od prvního kontaktu trval asi 5 měsíců a proběhlo nespočet jednání a schůzek, vždy jste zachovával svoji profesionalitu a "chladnou hlavu" a věděl naprosto přesně jaké je potřeba udělat další kroky, které povedou k cíli. Díky tomu se podařilo celý prodej zrealizovat ke spokojenosti všech zúčastněných v co možná nejkratší době. Vzhledem k tomu, jak jsem vás mohl během té celé doby poznat, neváhal bych vás jako makléře komukoli doporučit. Přijměte proto ještě jednou náš dík za vše, co jste pro nás udělal a zároveň vám přejeme hodně zdraví a sil do další práce. Ing. Václav Fibrich

Ing. Václav Fibrich

5

29. 2. 2020

Prodáno

Vřele doporučujeme pana Plačka. Velmi profesionální přístup, vše okolo bytu zařídil velice rychle. Prodej uskutečněn do jednoho měsíce. Opravdu odborník na svém místě. Byli jsme velmi spokojeni.

Litošovi

5

8. 1. 2020

Prodáno

Velké poděkování dobrému nejen makléři,ale člověku s dobrými lidskými vlastnostmi. Přístup,trpělivost,ochota,spolehlivost a časová dochvilnost panu Plačkovi náleží. Nic nevnucuje,naopak dobře poradí.Můžeme jen doporučit !

Pavel Popovič