Video medailonek makléře

Ján Griger

4,97
(61)
15 let v oboru
4,97
61 hodnocení

Realizovaných prodejů: 79

Realizovaných pronájmů: 60

O makléři

O prodej a pronájem Vašich nemovitostí se starám od roku 2009.

Pomáhám Vám s prodejem bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Díky zkušenostem, profesionálním video a 3D virtuálním prohlídkám prodám v kratší době za vyšší cenu. Pracuji pro Vás s osvědčeným týmem sehraných kolegů. 87 % klientů vyjádřilo svou spokojenost s mými realitními službami nejvyšší známkou 10 z 10. Vaše důvěra je mým motorem a moc si toho vážím!

Články na různá realitní témata prezentuji na blogu. Ve volném čase běhám vytrvalostní závody (v roce 2021 jsem poprvé uběhl maraton), podnikám hřebenové tůry v horách nebo se věnuji běžeckému lyžování. Rád relaxuji při hře na kytaru a flétnu.

Dejte mi důvěru a změním Vaši Realitu.

Reference a prodeje

Dům

Prodáno 7 500 000 Kč

31. 8. 2020

Podívejte se na videorecenzi od klienta

Práce byla odvedena velice kvalitně, tak, jak bych od makléře očekávala. Servis byl profesionální, vždy, když se ozval zájemce o dům, Honza ihned informoval. Inzerát rozeslal celé své databázi klientů. Velké plus byla měsíční sumarizace – počet zájemců, počet shlédnutí videa či inzerátu atd. Navíc fotky, video a celková prezentace byla připravena velice kvalitně a profi. Za nás velká spokojenost. My jsme se nakonec rozhodli dům neprodat z osobních důvodů a spolupráci jsme tak ukončili. Ale Honzu bych rozhodně doporučila!

Barbora Sýkorová

Ostatní, Prachovice

Prodáno 55 000 Kč

29. 7. 2020

Pan Griger je profesionál ve své činnosti. Po telefonickém kontaktu si domluvil na prohlídku objektu, dále zajistil důkladnou propagaci prodeje také v rámci svých osobních kontaktů. Následně mě průběžně informoval o zájemcích o koupi z nichž jsem se s jedním manželským párem nakonec zprostředkovaně domluvila. Veškerou dokumentaci k prodeji kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí také zařídil p. Griger. Dále domluvil společnou schůzku s kupujícími, zajistil ověření podpisů a zařídil zavkladování na příslušném katastru nemovitostí. Je to profesionál na svém místě ochotný, milý, vstřícný, znalý problematiky koupě a prodeje nemovitostí.

Mgr. Ivona Jeřábková