Hledáme nového parťáka do týmu! Jsi to ty?

Hledáme nového parťáka do týmu! Jsi to ty?

Hledáme parťáka, nového kolegu, který by se zapojil do naší mise zprůhlednit trh realitních služeb (www.FerMakleri.cz). Jsme srovnávač realitních makléřů a naší vizí je být „Heurékou“ realitních služeb. Leží před námi miliardový nezoraný trh, který je pro mnoho prodávajících vysloveně džunglí. Pojďme jej spolu zkultivovat :-)

 • Jsme už slušně rozjetí ( +3 mld. v obchodovaných nemovitostech),
 • máme stovky zapojených makléřů,
 • zákazníci si nás pochvalují,
 • zvyšujeme úroveň realitních služeb v ČR. 

V neposlední řadě za námi stojí CEO & investoři, kteří byli např. u zrodu společnosti Liftago a kteří se aktuálně investičně podílí na Aukru, Luigi`s boxu, Axiory nebo Purple Technology.

Rádi bychom zvládli růst, kterým procházíme a proto Tě potřebujeme.

 

Hlavní náplň Tvé práce

 1. Telefonické ověřování nových poptávek.
 2. Admin spojený se zpracováním nové poptávky vč. zaslání makléřům.
 3. Ověřování stavu a hlídání poptávek předaných makléřům.
 4. Práce s makléři:
  – domlouvání podmínek pro spolupráci
  – průzkum, hledání, nábor a prověřování makléřů z různých realitek v ČR
  – udržování dobrých vztahů
 5. Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu.
 6. Zpětná vazba na to co můžeme zlepšit v systému (CRM), v marketingové komunikaci nebo v procesech pro větší evektivitu práce a růst businessu.

 

Vzájemná očekávání

Ať už máš zkušenosti nebo ne, Tvým ultimátním cílem bude zajistit, aby byl prodávající z naší služby NADŠENÝ :). Proto je klíčové, aby Tě komunikace s lidmi bavila a tvůj mluvený projev byl výborný. Budeš hodně ovlivňovat, jak klienti vnímají náš produkt, brand a zda-li se rozhodnou prodat nemovitost s námi prověřeným makléřem nebo ne. Nehledáme „cvičenou opičku“, ale parťáka, který nad věcmi přemýšlí a dokáže přicházet s nápady, které nám zjednodušší práci a zlepší zážitek zákazníků.

A teď to nejlepší co je nedílnou součástí každého obchodníka & zákaznické podpory –> Volání. Budeš volat a hodně. Ale pouze těm, kteří naši službu chtějí a vyplnili formulář - u nás Tě nečekají žádné studené kontakty. Hledáme někoho, kdo si telefonování dokáže užít a ideálně pojmout jako zábavu, protože Tvá radost a nadšení = radost a nadšení klienta. Výhodou bude pokud máš zkušenost s prací po telefonu nebo s obchodem.

 

Co Ti nabízíme?

 • Seberealizace & růst

Poznáš jak funguje mladá technologická firma (procesy, userflow, zákaznický funnel, marketing, BI, spolupráce s vývojáři, CRM, finance, automatizace a další). Dále Tě zasvětíme do toho, jak to funguje na realitním trhu. Naučíš se např. ocenit byt nebo zemědělskou půdu.

 • Smysluplná práce

Zákazníci se v reKLAMních sděleních makléřů nevyznají a mohou snadno naletět. Proto makléře prověřujeme, srovnáváme a prezentujeme takové, jací reálně jsou. Díky tomu mohou klienti prodat za lepší cenu a vyvarovat se nástrahám prodeje.

 • Zajímavá finanční odměna složena z fixní a variabilní složky
 • Práce ze společných kanceláří s možností HOME-OFFICE.
 • Důvěru, svobodu a odpovědnost při práci s klienty.
 • Být součástí týmu kamarádů, které baví dělat a dotahovat velké věci.
 • Pokud budeš mít zájem a osvědčíš se na telefonu, můžeš s námi kariérně růst.

Je toto práce přesně pro tebe? Neváhej mi poslat své CV a proč Tě pozice zaujala.

Budu se těšit!

Kontakt

Publikováno: 24.8.2020

Poslední aktualizace: 24.8.2020

Mohli jste nás vidět
v těchto médiích